Naša práca je poslaním

Hodnoty

Etika, morálka a vzájomný rešpekt. To sú tri základné piliere, na ktorých stojí naša spoločnosť. Uvedomujeme si, že za každého zákazníka, ktorý do nás vloží svoju dôveru, nesieme profesionálnu zodpovednosť, a podľa toho sa aj správame.
Prvoradí sú pre nás ľudia. Túto filozofiu uplatňujeme rovnako vo vzťahu ku klientovi, ako aj dovnútra firmy. Sme a chceme byť nezávislí, pretože len takto máme možnosť poskytovať komplexný servis a starostlivosť na prvotriednej úrovni.
Naše hodnoty
 • Osobný prístup
  Každý z nás je jedinečný, každý má iné potreby a požiadavky. Preto nepracujeme podľa šablóny, ale vytvárame si osobné vzťahy s našimi klientmi a partnermi.
 • Zodpovednosť
  Máme vždy veľkú radosť, keď získame nového klienta, zároveň však na seba berieme úlohu. Pocit zodpovednosti za váš prospech nás ženie vpred a nedá nám zaspať na vavrínoch.
 • Etický kódex
  Etika, morálka a svet financií k sebe môžu mať bližšie akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Stačí si na začiatku jasne stanoviť priority. Tými našimi sú ľudia a medziľudské vzťahy. Preto sú etika a morálka u nás alfou a omegou.
 • Nezávislosť
  Stojíme na strane klienta. Nemáme uzatvorené exkluzívne zmluvy o spolupráci so žiadnou finančnou spoločnosťou. Naše poradenstvo je preto objektívne a nezávislé.
 • Profesionalita
  Zamestnávame len skúsených profesionálov, ktorý sa vo svete financií pohybujú niekoľko rokov.
 • Komplexnosť
  Poskytujeme komplexné služby v oblasti financií na základe dôkladnej analýzy potrieb klienta, audit už existujúcich zmlúv a snažíme sa vytvoriť to najvhodnejšie riešenie pre každého klienta.
 • Servis a starostlivosť
  Keď si kúpite nové auto, máte nárok na servis. Tak je to aj u nás, keď sa rozhodnete pre naše služby. Automaticky získavate starostlivosť na najvyššej možnej úrovni.
Kariéra v PFS Group

Kontakt

PFS Group, s.r.o.
Jakubovo námestie 1
811 09 Bratislava

Mobile: +421 907 421 291
E-mail: info@pfsgroup.sk