Trh si žiada kvalitu

Finančné služby

Naším cieľom je poskytovať klientom profesionálne finančné služby na základe ich špecifických potrieb, s príkladným servisom, dostupnosťou a za optimálnych podmienok. Pomáhame vám riešiť svoje osobné či firemné financie vo všetkých základných oblastiach:
 • Poistenie
  Poistenie dnes nie je len zabazpečením majetku proti rizikám straty a znehodnotenia či ochrana zdravia a života pred neočakávanými udalosťami. Postenie je moderným a flexibilným nástrojom pre efektívne zhodnocovanie finančných prostriedkov, pri súčasnej ochrane ľudí, hnuteľného či nehnuteľného majetku pred všetkými možnými rizikami.
 • Úverové produkty
  Našou doménou sú hypotekárne úvery. Ak riešite financovanie svojho bývania, budete sa chcieť obrátiť na profesionálov, ktorí majú bezkonkurenčný prehľad na trhu hypoték. A to sme my. Hypotéka musí byť presne taká, aké sú vaše možnosti a mala by kopírovať vami zvolené kritériá. Vybavíme pre vás úver s takými podmienkami, aby vašou najväčšou starosťou bolo, či sa vám nová pohovka bude hodiť k nábytku.
 • Investície
  Ponúkame vám vysoko odborné poradenstvo v oblasti investícií, vďaka ktorému môžete zaujímavo zhodnocovať svoje prostriedky. V širokej ponuke partnerských spoločností si každý nájde investičný nástroj a stratégiu, ktorá bude vyhovovať jeho okamžitým potrebám aj dlhodobým plánom.
 • Stavebné sporenie
  Stavebné sporenie predstavuje vďaka štátnej podpore ešte stále jednu z najvyužívanejších a najvýhodnejších foriem zhodnocovania osobních i rodinných financií. Prostredníctvom stavebného sporenia môžete tiež získať výhodnejší úver na financovanie svojho bývania.
 • Dôchodkové zabezpečenie
  Zaistiť sa na penziu je dôležitou súčasťou osobného finančného plánovania a každý by mal tomu vo vlastnom záujme venovať dostatočnú pozornosť. Dnes je mnoho možností, ako si zariadiť budúcnosť. Preto je odborné poradenstvo v tejto oblasti neoceniteľnou pomocou. Vytvoríme spolu s vami pre vás optimálny spôsob, ako si zaistiť zdroj príjmov na dôchodku a udržať si rovnakú kvalitu úrovne života ako v ekonomicky produktívnom veku.
Kariéra v PFS Group

Kontakt

PFS Group, s.r.o.
Jakubovo námestie 1
811 09 Bratislava

Mobile: +421 907 421 291
E-mail: info@pfsgroup.sk